După Musi, Dinamo a bătut palma cu alt campion cu FCSB » Andrei Nicolescu l-a convins

După Musi, Dinamo a bătut palma cu alt campion cu FCSB » Andrei Nicolescu l-a convins

Dinamo s-a înțeles cu Denis Haruț (26 de ani), fundașul central de la Sepsi. Acesta e în prezent accidentat și va reveni pe teren în septembrie. Haruț a ajuns sezonul trecut la Sepsi. Covăsnenii l-au luat de la FCSB în septembrie, iar Denis a devenit rapid piesă de bază. Stoperul care poate juca și fundaș dreapta a bifat o bornă neobișnuită în sezonul recent încheiat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor