Dublul campion cu FCSB, șocat de situația în care a ajuns: „Da, acum iau 75 de milioane de lei vechi! Asta-i țara”

Dublul campion cu FCSB, șocat de situația în care a ajuns: „Da, acum iau 75 de milioane de lei vechi! Asta-i țara”

Ionuț Panțîru (29 de ani), fostul fotbalist al celor de la FCSB care joacă în prezent la CS Tunari, a dezvăluit cât câștigă la formația din liga secundă. Fotbalistul a transmis că a avut parte de o scădere salarială drastică după ce a plecat de la echipa roș-albastră. Panțîru a plecat de la FCSB în ianuarie 2025 și a ajuns la FC Voluntari. Ulterior acesta a semnat cu CS Tunari și a transmis că încasează 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor