Dublul campion al României a rămas fără echipă: „Mulțumim pentru tot ce ai oferit clubului nostru!”

Dublul campion al României a rămas fără echipă: „Mulțumim pentru tot ce ai oferit clubului nostru!”

Portarul Cristian Bălgrădean (37 de ani) a rămas liber de contract joi, 20 august, după ce a evoluat de la începutul anului în Liga 3, la CSM Unirea Alba Iulia. În iarna lui 2025, acesta rămăsese fără angajament, după ce își încheiase contractul cu divizionara B, Câmpulung Muscel, iar din luna ianuarie era sub contract cu gruparea din a treia ligă, CSM Unirea Alba Iulia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor