Dorinel Munteanu, fără speranțe după meciul cu Sepsi » Discurs fără precedent: „Nu știu ce rost mai are să facem deplasarea la Cluj”

Dorinel Munteanu, fără speranțe după meciul cu Sepsi » Discurs fără precedent: „Nu știu ce rost mai are să facem deplasarea la Cluj”

Dorinel Munteanu, antrenorul de la Oțelul Galați, s-a arătat extrem de supărat la finalul meciului cu Sepsi din Cupa României, scor 0-0. Tehnicianul a declarat că nu mai are speranță pentru echipă, din cauza problemelor financiare. Oțelul Galați nu s-a calificat în următoarea etapă a Cupei României. Cele două echipe care merg în sferturi din grupa D sunt Unirea Alba Iulia și CSM Reșița. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor