Dorinel Munteanu a luat decizia după despărțirea de Oțelul

Dorinel Munteanu a luat decizia după despărțirea de Oțelul

Dorinel Munteanu, fostul antrenor de la Oțelul Galați, a dezvăluit că nu vrea să preia o altă echipă acum, ci preferă să ia o pauză. După trei ani și jumătate petrecuți la Oțelul Galați, Dorinel a demisionat din cauza problemelor financiare de la echipă, motivând că nu putea să accepte ca jucătorii săi să fie mințiți că își vor primi banii. După plecarea lui Dorinel Munteanu, Ovidiu Burcă a fost numit antrenorul principal al echipei din Galați. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor