Doi jucători de-ai lui Dinamo nu se antrenează! În rest, Zeljko Kopic a primit vești bune!

Doi jucători de-ai lui Dinamo nu se antrenează! În rest, Zeljko Kopic a primit vești bune!

Mai mulți jucători ai revelației ultimelor etape, Dinamo, au contractat o viroză respiratorie, dar, treptat, ei revin la ședințele de pregătire în vederea meciului de duminică de la Sibiu, cu Hermannstadt, din debutul play-out-ului. Doar Ilic și Began încă nu se antrenează. Politic rămâne incert. Dinamo a urcat pe loc de baraj, după 1-0 cu UTA, săptămâna trecută, și are planuri mari în perspectiva play-out-ului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor