Directorul GSP, după prima etapă din Superliga: „De necrezut! Să mă bată Dumnezeu, comparam echipa asta cu PSG, apoi...”

Directorul GSP, după prima etapă din Superliga: „De necrezut! Să mă bată Dumnezeu, comparam echipa asta cu PSG, apoi...”

În direct la GSP Live, Ovidiu Ioanițoaia, directorul Gazetei, a analizat cele mai importante meciuri din prima etapă a Superligii. Mai întâi, Ioanițoaia a vorbit despre duelul neverosimil de la Arad. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor