Dioszegi anunță că o bancă importantă renunță la afacerile din România și nu va mai fi sponsor la Sepsi!

Dioszegi anunță că o bancă importantă renunță la afacerile din România și nu va mai fi sponsor la Sepsi!

Laszlo Dioszegi, finanțatorul lui Sepsi Sfântu Gheorghe, dezvăluie că echipa sa va rămâne fără sprijinul financiar al unuia dintre cei mai importanți sponsori, OTP Bank. Respectiva bancă maghiară va renunța la afacerile din România, astfel că-și va retrage sponsorizarea către formația lui Dioszegi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor