Dinamoviștii primesc și vești proaste » Clubul a fost amendat drastic

Dinamoviștii primesc și vești proaste » Clubul a fost amendat drastic

În ziua semnării semnării contractului pentru noul stadion și a închiderii procesului cu Șiman, dinamoviștii primesc și vești proaste. Dinamo este bună de plată. Roș-albii au fost amendați drastic de Comisia de Disciplină a FRF, după incidentele din tribunele Arenei Naționale la derby-ul cu Rapid, câștigat de formația din Grant la limită, scor 1-0, grație reușitei lui Elvir Koljic din prima repriză. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor