Dinamo vs. Șiman, un nou episod! „Câinii”, din ce în ce mai departe de ieșirea din insolvență

Dinamo vs. Șiman, un nou episod! „Câinii”, din ce în ce mai departe de ieșirea din insolvență

Vasile Șiman, fostul patron al Sportului Studențesc, continuă să forțeze amânarea ieșirii din insolvență a lui Dinamo. Luni, la Tribunalul București a avut loc un nou termen în procesul de insolvență al „câinilor”. Dinamo nu va putea evolua în cupele europene indiferent de locul pe care va termina în acest sezon din cauza insolvenței. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor