Dinamo vrea să îmblânzească „fiara”: „Acum 5 ani a fost la un pix distanță de a ne antrena. Dincolo de ce va fi diseară, îți mulțumim!”

Dinamo vrea să îmblânzească „fiara”: „Acum 5 ani a fost la un pix distanță de a ne antrena. Dincolo de ce va fi diseară, îți mulțumim!”

Reprezentanții clubului Dinamo au postat un mesaj de mulțumire pentru Leo Grozavu, antrenorul lui Poli Iași, adversarul de diseară, chiar înaintea „meciului salvării”. # Un mesaj de apreciere pentru cariera acestuia în alb-roșu. # Tehnicianul moldovenilor tocmai a fost anunțat că a fost suspendat două etape pentru cearta cu arbitrul Horațiu Feșnic Dinamo joacă diseară în Copou, de la ora 20:00, în deschiderea etapei #29 a Superligii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor