Dinamo - Veszprem, reîntâlnirea „Dulăilor” cu Xavi Pascual în Liga Campionilor

Dinamo - Veszprem, reîntâlnirea „Dulăilor” cu Xavi Pascual în Liga Campionilor

Dinamo - Veszprem, meci în etapa 3 din Liga Campionilor la handbal masculin, are loc în această seară, de la ora 19:45. Partida va fi liveTEXT pe GSP.ro și televizată de Prima Sport 3 și Digi Sport 3. „Dulăii” se reîntâlnesc cu Xavi Pascual (57 de ani), tehnician care i-a pregătit în perioada 2021-2024 și i-a calificat în grupele Ligii Campionilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor