Dinamo - Veszprem, meci de gală pentru campioana României în Liga Campionilor

Dinamo - Veszprem, meci de gală pentru campioana României în Liga Campionilor

Dinamo joacă miercuri pe teren propriu în etapa a 3-a din Liga Campionilor cu Veszprem. Meciul începe la ora 19:45 și va fi transmis în direct la TV de Prima Sport 3 și Digi Sport 3. Dinamo a pierdut primele două meciuri din Liga Campionilor cu Sporting (30-33) și Kolstad (31-28), și este în pericol să nu-și îndeplinească obiectivul european, calificarea între primele 12 formații din Liga Campionilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor