Dinamo și mecanismul fără vârf » Ce spune 4-0 cu Metaloglobus despre proiectul lui Kopic

Dinamo și mecanismul fără vârf » Ce spune 4-0 cu Metaloglobus despre proiectul lui Kopic

Dinamo a învins-o cu 4-0 pe Metaloglobus, pe Arena Națională, și a urcat pe locul secund în Superliga, la un punct în spatele liderului Rapid. Chiar dacă au evoluat în fața unui oponent cu o adversitate stinsă, „câinii” s-au impus grație unui joc cu progresie pe direcția porții, care arată identitatea la care Zeljko Kopic clădește în ultimele două sezoane. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor