Dinamo, OUT din Cupă! Concluziile lui Kopic: „Asta e cel mai important”

Dinamo, OUT din Cupă! Concluziile lui Kopic: „Asta e cel mai important”

Dinamo a remizat pe teren propriu cu Petrolul, scor 0-0, în ultimul meci din Cupa României Betano pentru cele două echipe. Zeljko Kopic (47 de ani), tehnicianul „câinilor”, nu s-a arătat foarte îngrijorat la conferința de presă. Dinamo a terminat pe locul 5 în grupa B, iar croatul Kopic a explicat faptul că acest trofeu n-a reprezentat în niciun moment o prioritate pentru formația alb-roșie. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor