Dinamo, demolată de Veszprem în Liga Campionilor » Diferență de 12 goluri în favoarea maghiarilor

Dinamo, demolată de Veszprem în Liga Campionilor » Diferență de 12 goluri în favoarea maghiarilor

Dinamo a fost învinsă cu scorul de 36-24 de Veszprem, în Ungaria, în runda cu numărul #4 a grupelor Ligii Campionilor. Cronică de Luminița Paul după Veszprem - Dinamo 36-24: Dinamo a mers la Veszprem cu linia de clasament impecabilă, trei victorii din tot atâtea meciuri, în timp ce gazdele se înclinaseră în fața liderului grupei A, Sporting. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor