Dinamo cu U Cluj pe stadionul agreat de jucători. Votul „câinilor” a fost decisiv

Dinamo cu U Cluj pe stadionul agreat de jucători. Votul „câinilor” a fost decisiv

Conducerea clubului a luat în calcul ideea ca meciurile roș-albilor din startul anului să se joace pe cel mai mare stadion al țării, Arena Națională. Dar fotbaliștii au transmis că „Arcul de Triumf” este „acasă” pentru ei Dinamo - U Cluj se joacă vineri, de la ora 20:00, pe stadionul "Arcul de Triumf". Situația este clară, iar oficialii grupării au pus biletele în vânzare pentru confruntarea ce opune două pretendente la locul 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor