Dinamo a anunțat cele două adversare din cantonamentul de iarnă: meciuri pe 8 și 13 ianuarie

Dinamo a anunțat cele două adversare din cantonamentul de iarnă: meciuri pe 8 și 13 ianuarie

Dinamo va pregăti partea a doua a sezonului în cadrul unui cantonament în Antalya, Turcia. Șefii clubului au antamat și două amicale pentru perioada de 12 zile în afara țării. Dacă sezonul trecut a tremurat serios pentru menținerea în Superligă, Dinamo a devenit în actuala stagiune o pretendentă serioasă la primele locuri, cel puțin la accederea în play-off. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor