Detalii de ultimă oră din cadrul clubului de tradiție care se zbate să rămână în Liga 2: „S-a ajuns la 5 luni de neplată”

Detalii de ultimă oră din cadrul clubului de tradiție care se zbate să rămână în Liga 2: „S-a ajuns la 5 luni de neplată”

Tibor Selymes (56 de ani), antrenor la Poli Iași în sezonul recent încheiat, a vorbit despre situația financiară a clubului din Copou. Fostul internațional român a mărturisit că și-ar dori să continue la Poli, însă acest lucru depinde exclusiv de situația financiară a clubului, care riscă să nu evolueze în eșalonul secund în sezonul următor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor