Denis Alibec, discurs dur după eșecul cu Buzău: „Nu meritam nimic! Trebuie să ne pună pe gânduri”

Denis Alibec, discurs dur după eșecul cu Buzău: „Nu meritam nimic! Trebuie să ne pună pe gânduri”

Gloria Buzău a câștigat cu Farul, scor 1-0, în etapa #11 din Liga 1. Denis Alibec, atacantul echipei constănțene, a avut un discurs dur la finalul partidei. Revenit la Farul în acest sezon, Alibec are 3 goluri și în assist în 6 meciuri. Cu Gloria Buzău nu a ieșit în evidență, iar echipa lui Hagi a rămas cu 12 puncte în 11 etape. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor