Demitere de antrenor în Superliga? » Ședința decisivă a fost setată: „Suntem în groapă!”

Demitere de antrenor în Superliga? » Ședința decisivă a fost setată: „Suntem în groapă!”

După 0-1 cu nou-promovata Poli Iași, Sepsi a ajuns la 6 eșecuri consecutive în Superliga # Laszlo Dioszegi, conducătorul covăsnenilor, spune că „suntem în groapă, ușor, ușor se duce play-off-ul” și anunță o discuție decisivă cu antrenorul Liviu Ciobotariu după partida cu FC Botoșani de etapa viitoare Sepsi a avut un start solid de sezon, triumf în Supercupa României contra Farului (1-0), rezultate bune în campionat și o campanie lăudabilă în preliminariile ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor