Decizie unică luată înaintea meciului cu FCSB din ultima etapă a anului 2024

Decizie unică luată înaintea meciului cu FCSB din ultima etapă a anului 2024

Ultimul meci oficial al anului pentru Politehnica Iași se va disputa în Copou, luni, de la ora 20:00, în compania campioanei FCSB. Conducătorii gazdelor au anunțat că au luat o măsură inedită legată de accesul la partida din etapa cu numărul 21 a Superligii. Astfel, Poli nu va emite vreo invitație, nici la peluze și tribune, nici la tribuna oficială. La „oficială” se va intra tot cu bilet de intrare, care va costa 1.000 de lei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor