Decizie DEFINITIVĂ! Curtea de Apel s-a pronunțat în procesul Dinamo - Șiman

Decizie DEFINITIVĂ! Curtea de Apel s-a pronunțat în procesul Dinamo - Șiman

Curtea de Apel București s-a pronunțat în procesul dintre Dinamo și Vasile Șiman. Judecătorii au respins apelul fostului patron de la Sportul Studențesc. „Câinii” câștigaseră în prima instanță procesul cu Șiman, pentru clauza de un milion de euro din contractul fotbalistului Ionuț Șerban. Vasile Șiman a făcut apel pe 21 ianuarie, iar miercuri a venit verdictul final. Așadar, „câinii” pot declanșa demersurile necesare ieșirii din insolvență. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor