Decizie a dinamoviștilor în legătură cu meciul de diseară de la Galați

Decizie a dinamoviștilor în legătură cu meciul de diseară de la Galați

Dinamo va juca diseară în al 3-lea echipament al clubului, așa cum a bifat și deplasarea din Copou, 2-2 cu Poli Iași. Se estimează peste 600 de „câini” diseară la meciul ce va începe la ora 21:00. Oțelul - Dinamo este programat diseară, de la ora 21:00, la Galați, în etapa a 10-a a Superligii. Meciul este livetext pe GSP.ro și în direct la TV la Digi și Prima. Dinamo va juca în tricourile gri cu inserții roșii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor