Decizia jucătorilor lui Pep Guardiola după umilința cu Bodo/Glimt » „Măcar atât putem face după înfrângere!”

Decizia jucătorilor lui Pep Guardiola după umilința cu Bodo/Glimt » „Măcar atât putem face după înfrângere!”

Manchester City a pierdut la scor (1-4) meciul cu Bodo/Glimt din penultima etapă a grupei unice din Liga Campionilor, dezamăgindu-și profund suporterii care i-au însoțit pe jucătorii lui Pep Guardiola în Norvegia. Întorși acasă, „cetățenii” au pus bani pentru a-i despăgubi pe cei 374 de fani prezenți pe Aspmyra Stadion. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor