De la Roma și Copenhaga până în fosta bază SRI » Planul „câinilor” înaintea Derby-ului de România

De la Roma și Copenhaga până în fosta bază SRI » Planul „câinilor” înaintea Derby-ului de România

Jucătorii lui Dinamo au avut câteva zile libere, s-au relaxat, dar deja au demarat antrenamentele sub comanda lui Zeljko Kopic la Săftica. Sâmbătă dimineață, este amical cu CS Afumați în fosta bază SRI de la Săftica. Dinamo este din nou în play-off după o pauză de 8 ani. „Haita” n-a început prea bine play-off-ul, 1-3 în Gruia cu CFR Cluj, însă roș-albii merg înainte. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor