De la Farul, direct în Liga 2: „Mult succes!”

De la Farul, direct în Liga 2: „Mult succes!”

Șelimbăr a anunțat prin intermediul paginilor oficiale transferul lui Andreas Birbic, jucătorul celor de la Farul Constanța, la „călăreții roșii”. Andreas Birbic (18 ani) a fost împrumutat de la Farul Constanța și va evolua lângă Sibiu timp de un an. Comunicatul oficial al celor de la Șelimbăr: „Bine ai venit, Andreas Birbic!” „Bine ai venit, Andreas Birbic! Andreas este șelimbărean, are 18 ani și evoluează pe poziția de mijlocaș. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor