De Bruyne, furios pe Guardiola! Reacția tehnicianului: „De asta l-am schimbat! Să-mi demonstreze că am greșit”

De Bruyne, furios pe Guardiola! Reacția tehnicianului: „De asta l-am schimbat! Să-mi demonstreze că am greșit”

Kevin De Bruyne, mijlocașul Manchester City, s-a enervat în minutul 69 al meciului cu Liverpool (1-1), când a fost înlocuit de Pep Guardiola cu Mateo Kovacic. Tehnicianul iberic a vorbit despre moment și a explicat că relația sa cu De Bruyne a rămas bună și că starul său va avea posibilitatea la următoarea partidă să îi demonstreze cât de mult a greșit atunci când l-a schimbat. Pep Guardiola l-a enervat pe Kevin de Bruyne „E bine că a fost supărat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor