Daniil Medvedev: „Dacă nu aș lua suplimente, aș fi mort” » Cum s-a schimbat optica jucătorilor, după cazurile Simona Halep, Iga Swiatek și Jannik Sinner

Daniil Medvedev: „Dacă nu aș lua suplimente, aș fi mort” » Cum s-a schimbat optica jucătorilor, după cazurile Simona Halep, Iga Swiatek și Jannik Sinner

Simona Halep (33 de ani), Iga Swiatek (23 de ani și 2 WTA) și Jannik Sinner (23 de ani și 1 ATP) le-au deschis mai mult ochii jucătorilor de tenis. # Unii consideră că suplimentele alimentare sunt necesare, alții stau departe de ele. # Cotidianul The National a realizat o sinteză a părerilor jucătorilor de top despre acest aspect din viața lor profesională. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor