Daniel Pancu a dat de pământ cu naționala României după egalul cu Cipru: „Dacă mai dura puțin ne și băteau”

Daniel Pancu a dat de pământ cu naționala României după egalul cu Cipru: „Dacă mai dura puțin ne și băteau”

Daniel Pancu, fost internațional român și fostul selecționer al „tricolorilor” U21, a comentat în termeni duri egalul României cu Cipru, scor 2-2 în preliminariile Campionatului Mondial din 2026 la emisiunea GSP Live Special. Daniel Pancu nu l-a iertat pe Dennis Man pentru ocazia ratată în minutul 41, iar după aceea a comentat în termeni duri prestația României din Nicosia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor