Daniel Oprița, singurul antrenor invincibil din primele două ligi, s-a destăinuit în Gazeta: „Dacă tot n-avem drept de promovare, le-am spus un lucru” + „Sportiv, Steaua a mers cu același nucleu până în Liga 1”

Daniel Oprița, singurul antrenor invincibil din primele două ligi, s-a destăinuit în Gazeta: „Dacă tot n-avem drept de promovare, le-am spus un lucru” + „Sportiv, Steaua a mers cu același nucleu până în Liga 1”

Daniel Oprița, singurul antrenor neînvins din primele două ligi ale României, s-a destăinuit într-un interviu acordat miercuri Gazetei Sporturilor. Tehnicianul „militarilor”, de cinci ani la Steaua, a vorbit despre obiectivul roș-albaștrilor și strategia la care s-a înhămat în acest sezon, în care promovarea e din nou subiect tabu în Ghencea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor