Dani Coman, președinte FC Argeș: „Nu pot spune că avem un lot care să ne permită promovarea în Liga 1”

Dani Coman, președinte FC Argeș: „Nu pot spune că avem un lot care să ne permită promovarea în Liga 1”

Dani Coman, 45 de ani, președintele celor de la FC Argeș, a intervenit, azi, la GSP Live pentru a analiza meciul dintre piteșteni și CFR Cluj, scor 2-2, din grupele Cupei României. Coman a declarat despre lotul Argeșului că nu e suficient de valoros pentru a asigura promovarea în Liga 1: „Vedem în iarnă ce jucători mai aducem”. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor