„Dacă pierdeam noi de maniera asta cu FCSB, ne lăsam de fotbal! Ne căutam echipe!” » Campionul cu Dinamo a disecat echipa lui Kopic: „Trebuie 3 jucători noi. Antrenorul are un mare minus!”

„Dacă pierdeam noi de maniera asta cu FCSB, ne lăsam de fotbal! Ne căutam echipe!” » Campionul cu Dinamo a disecat echipa lui Kopic: „Trebuie 3 jucători noi. Antrenorul are un mare minus!”

Adrian Ropotan, 38 de ani, campion cu Dinamo în 2007, a analizat, azi, la GSP Live meciul pierdut de „câini” cu FCSB, 0-4 în grupa B a Cupei României # Fostul mijlocaș central explică unde a câștigat campioana partida, punctează neajunsurile roș-albilor din ofensivă, precizează minusul din tactica lui Zeljko Kopic și declară că Dinamo are nevoie de 3 jucători noi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor