Cutremur pentru clubul din Superliga! A primit interdicție la transferuri până în 2027

Cutremur pentru clubul din Superliga! A primit interdicție la transferuri până în 2027

UTA Arad, ocupanta locului 7 la startul acestui sezon de Superliga, a primit miercuri după-amiaza o suspendare din partea FIFA pentru neplata salariilor în cazul foștilor angajați. Astfel, clubul are interdicție la transferuri pentru următoarele trei perioade de mercato. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor