Cum a văzut Mirel Rădoi eșecul cu Bosnia: „Poate e mai bine că am pierdut acum”

Cum a văzut Mirel Rădoi eșecul cu Bosnia: „Poate e mai bine că am pierdut acum”

Fostul selecționer Mirel Rădoi (44 de ani), antrenor acum la Universitatea Craiova, a vorbit despre eșecul României cu Bosnia, scor 0-1, din preliminariile Campionatului Mondial din 2026. Mirel Rădoi a declarat că ar alege această înfrângere în detrimentul uneia venite pe finalul campaniei, când ar putea fi în joc calificarea directă la Campionatul Mondial sau un loc de baraj. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor