Cum a ajuns Diana Belbiță să lupte în UFC: „Voiam să fiu «ring girl», dar nu aveam sâni” » Între timp, și-a găsit jobul de vis în SUA

Cum a ajuns Diana Belbiță să lupte în UFC: „Voiam să fiu «ring girl», dar nu aveam sâni” » Între timp, și-a găsit jobul de vis în SUA

Diana Belbiță a reprezentat România în octogonul UFC. A ajuns între timp reporter pentru cea mai importantă companie de lupte a planetei. Cunoscută pentru simțul umorului dezvoltat, lucru care a și propulsat-o în noua postură, cea de reporter, Belbiță a oferit o declarație virală într-un interviu recent. „Mereu am vrut să fiu o fată care anunță rundele în ring, dar nu am sâni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor