Cu doar câteva zile înainte de startul noului sezon de Superligă, Dinamo a reziliat cu sponsorul principal de pe tricouri

Cu doar câteva zile înainte de startul noului sezon de Superligă, Dinamo a reziliat cu sponsorul principal de pe tricouri

Cu doar câteva zile înainte de startul noului sezon de Superligă, Dinamo a anunțat încheierea colaborării cu Win2 și 7777 Gaming, sponsorii principali din stagiunea precedentă. Totodată, Romeo Bănică, directorul de marketing al „câinilor”, a anunțat și parafarea unei noi înțelegeri cu un alt sponsor principal, sponsor „cu o rezonanță semnificativă pe plan intern și internațional”, după cum se arată pe pagina oficială a bucureștenilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor