Cu autocar nou în Liga 2! Petre Grigoraș vrea să fie iar „cel mai tare din oraș”

Cu autocar nou în Liga 2! Petre Grigoraș vrea să fie iar „cel mai tare din oraș”

CSM Cetatea Suceava, una dintre echipele care au promovat în acest sezon în Liga 2, și-a prezentat noul autocar, dar și noua structură de conducere. Prezentarea a fost una aparte, a avut loc chiar pe platoul Cetății de Scaun a Sucevei, unul dintre cele mai importante monumente istorice din zona respectivă. FOTO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor