CSA Steaua, lipsa de ocupație, Lucescu și Ogăraru

CSA Steaua, lipsa de ocupație, Lucescu și Ogăraru

Văzând că echipa lor e tot mai irelevantă, indiferent de rezultatele din Liga 2, reprezentanții CSA Steaua s-au gândit să mai atragă niște atenție. Îl dau în judecată pe selecționerul României, Mircea Lucescu. Între timp, băieții lui Daniel Oprița joacă degeaba. Din nou, și din nou, și din nou. Și pare că așa vor juca mereu, nu există vreun semn că această echipă ar încerca măcar să obțină dreptul de promovare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor