Cristina Neagu înaintea dublei cu Esbjerg din Liga Campionilor: „Cine va gestiona mai bine tensiunea se va califica în Final Four!”

Cristina Neagu înaintea dublei cu Esbjerg din Liga Campionilor: „Cine va gestiona mai bine tensiunea se va califica în Final Four!”

CSM București o va întâlni duminică de la ora 15:00 în sala Polivalentă pe Team Esbjerg în manșa tur din sferturile Ligii campionilor. Cristina Neagu a prefațat această partidă pe site-ul clubului bucureștean și a spus că își dorește ca sala să fie plină pentru a ajuta echipa, dar și pentru că este ultima sa partidă în Liga Campionilor la București. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor