Cristi Chivu, prima reacție după eșecul dramatic din „Derby D'Italia”: „Am făcut un meci excelent. Doar un lucru ne-a lipsit”

Cristi Chivu, prima reacție după eșecul dramatic din „Derby D'Italia”: „Am făcut un meci excelent. Doar un lucru ne-a lipsit”

Cristi Chivu, antrenorul lui Inter, a analizat înfrângerea dramatică suferită în fața lui Juventus, scor 3-4, în etapa #3 din Serie A. Chivu a pierdut în prelungiri primul „Derby D'Italia” ca antrenor al lui Inter. Echipa tehnicianului român a fost condusă cu 0-1 și 1-2, apoi a revenit și a trecut în avantaj, 3-2. Doar că Juventus a întors și ea scorul, golul de 4-3 venind în prelungiri, din piciorul lui Adzic. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor