Cristi Borcea, fostul investitor al lui Dinamo este invitatul emisiunii „Prietenii lui Ovidiu”

Cristi Borcea, fostul investitor al lui Dinamo este invitatul emisiunii „Prietenii lui Ovidiu”

Cristi Borcea a fost condamnat la 6 ani și 4 luni de închisoare în „Dosarul Transferurilor”. Acesta a dezvăluit la „Prietenii lui Ovidiu” condițiile pe care le-a avut în pușcărie, dar face și acuzații dure împotriva judecătorilor și sistemului din România. Omul de afaceri spune când și în ce condiții se mai întoarce în fotbalul românesc, dar povestește și alte detalii neștiute despre perioada petrecută în acționariatul lui Dinamo. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor