Cristi Borcea a numit cel mai bun fotbalist din Superliga: „Până la sfârșitul anului o să-l vedem și la națională”

Cristi Borcea a numit cel mai bun fotbalist din Superliga: „Până la sfârșitul anului o să-l vedem și la națională”

Cristi Borcea (55 de ani), fostul finanțator de la Dinamo, susține că cel mai bun fotbalist din Superliga este Cătălin Cîrjan (22 de ani), mijlocașul central al „câinilor”. De mai bine de un an sub comanda antrenorului Zeljko Kopic (47 de ani), Cîrjan a jucat 42 de meciuri în sezonul trecut pentru Dinamo, perioadă în care a marcat de 8 ori și a oferit 2 assist-uri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor