Conducerea Rapidului, primă reacție halucinantă după gesturile golănești făcute de Marius Șumudică: „A fost ireproșabil! Scoatem în evidență senzaționalul, nu a fost nimic”

Conducerea Rapidului, primă reacție halucinantă după gesturile golănești făcute de Marius Șumudică: „A fost ireproșabil! Scoatem în evidență senzaționalul, nu a fost nimic”

Viorel Moldovan, președintele Rapidului, a comentat pentru Gazeta Sporturilor prestația echipei alb-vișinie în derby-ul cu FCSB, 0-0, dar și gesturile obscene făcute de Marius Șumudică către fanii rivali. Înjurat pe întreaga durată a meciului de fanii FCSB, Șumudică nu a vrut să se lase mai prejos: s-a aplecat cu spatele la ei, apoi și-a băgat degetul mijlociu în gură. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor