Conducerea mizează pe Bogdan Lobonț după rezultatele slabe: „Acum am o implicare directă”

Conducerea mizează pe Bogdan Lobonț după rezultatele slabe: „Acum am o implicare directă”

Bogdan Lobonț, directorul tehnic al Olimpiei Satu Mare, a vorbit cu Gazeta Sporturilor despre startul complicat pe care nou promovata în are în Liga 2. După patru înfrângeri în patru etape, CSM Olimpia Satu Mare s-a despărțit de antrenorul Alexandru Botoș, iar de echipă se ocupă acum Zoltan Ritli, cel care era deja în staff. Iar Bogdan Lobonț are un rol mai activ în pregătirea echipei. Într-un dialog cu GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor