Concluziile lui Ovidiu Ioanițoaia după ultimele două meciuri ale sezonului regular » Pe cine a remarcat directorul Gazetei Sporturilor: „Mărturisesc că nu o știam”

Concluziile lui Ovidiu Ioanițoaia după ultimele două meciuri ale sezonului regular » Pe cine a remarcat directorul Gazetei Sporturilor: „Mărturisesc că nu o știam”

Ovidiu Ioanițoaia, directorul Gazetei Sporturilor, a fost în direct la emisiunea GSP Live și a vorbit despre meciurile din Superligă de luni seară, FC Botoșani - Unirea Slobozia 1-0 și UTA Arad - Dinamo 0-2. Directorul Gazetei Sporturilor a remarcat-o și pe arbitra Ionela Alina Peșu, care a fost la „centru” la meciul dintre Botoșani și Slobozia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor