Colțescu a comis-o și în Botoșani - Dinamo » Un penalty clar ignorat și o fază controversată în celălalt careu: „Hoților!”

Colțescu a comis-o și în Botoșani - Dinamo » Un penalty clar ignorat și o fază controversată în celălalt careu: „Hoților!”

Dinamo a cerut un penalty în minutul 16 al meciului de la Botoșani. Un sfert de oră mai târziu a venit rândul moldovenilor să se plângă de arbitraj. „Centralul” Sebastian Colțescu și Horațiu Feșnic, aflat în camera VAR, au ignorat ambele momente.  Sebastian Colțescu a fost delegat în runda cu numărul 20 din Superligă, în ciuda controversei în care a fost implicat săptămâna trecută. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor