Clubul din Superliga, PĂRĂSIT de investitori: „E pe marginea prăpastiei! Datorii de 3 milioane de euro” » Situație EXPLOZIVĂ

Clubul din Superliga, PĂRĂSIT de investitori: „E pe marginea prăpastiei! Datorii de 3 milioane de euro” » Situație EXPLOZIVĂ

Petrolul Ploiești ar fi rămas fără investitorii turci! Aceștia ar fi părăsit deja clubul, deși au preluat echipa încă din această vară. Este o adevărată lovitură pentru ploieșteni, care au datorii foarte mari. Chiar și în acest context, trupa pregătită de Mehmet Topal (38 de ani) stă neașteptat de bine în Superliga. Se află pe locul 4, cu 18 puncte acumulate după primele 11 etape. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor