Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători

Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători

Metaloglobus a încetat raporturile contractuale cu 5 jucători: Răzvan Milea, Tarek Aggoun, Cosmin Achim, Desley Ubbink, Benjamis Hadzic. Deși a plecat de la echipa bucureșteană la finalul anului trecut, Ubbink a rupt contractul abia acum. Olandezul anunțase că se retrage, dar la 8 zile distanță a semnat în liga a patra din Țările de Jos, cu RBC Roosendaal. Metaloglobus a rupt contractele a 5 jucători „FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI SA vs. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor