Clubul din Liga 2, la un pas de implozie » Jucătorii amenință că pleacă dacă nu li se plătesc salariile restante de 6 luni

Clubul din Liga 2, la un pas de implozie » Jucătorii amenință că pleacă dacă nu li se plătesc salariile restante de 6 luni

Chindia Târgoviște poate rămâne fără toți jucătorii seniori înainte reînceperii Ligii secunde. Fotbaliștii susțin că sunt neplătiți încă din iulie 2024, iar acum amenință că vor pleca de la echipă dacă nu li se vor achita cel puțin un salariu și jumătate din cele restante. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor